Kalite Politikası

Kalite Politikamız
Vizyonumuz
İşyeri güvenliği ile iş ve işçi sağlığı kavramlarını inovatif bir anlayış ile sahiplenip sürekli geliştirmek ve sahiplendiğimiz iş yerlerinde iş kazası ve meslek hastalığı olgularını sıfıra indirmek.
Misyonumuz
İnsan merkezli bir yaklaşım ile işyerini kaza ve meslek hastalıklarından arındırıp işçilerin çalışma ortamını maksimum güvenlik standartlarına ulaştırmak, sonrasında ise; işverenlerin iş kazaları dolayısıyla işgücü kaybını ve maddi zararlarını minimuma indirmek.
Müşteri Memnuniyet Anketi
Müşterilerimiz ile birebir ilgilenerek tüm eksiklikleri ve memnuniyetsizlikleri giderilmesi için uzman ekip ziyaretleri, kalite kontrol yönetici atamaları gerçekleştirmekteyiz. Odaklandığımız ana işimiz iş sağlığı ve iş güvenliği olduğu için; “Temamız İş Güvenliği” sloganı ile firmanız özelinde iş sağlığı ve güvenliği kültürünün oluşturulup tüm kurumlarda yaygınlaştırılmasına katkı sağlayıp müşteri memnuniyeti sağlamaktan gurur duymaktayız. 10 sorudan oluşan kısa “Müşteri Memnuniyeti Anketi”’ni birkaç dakikanızı ayırıp cevaplarsanız, hizmet kalitemizin daha da arttırılması konusunda bizlere yol göstermiş olacaksınız. İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz.