Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

Ankara İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti
30/05/2020

Ortak Sağlık – Ortak Giriş Sağlık – Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Türkiye’de, iş sağlığı ve güvenliği yönetmeliğine ve yapılan yasal düzenlemelere göre bir işçinin bile çalıştığı iş yerlerine, iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimi hizmeti verilmesi sağlanmaktadır. Bu hizmetlerin verilmesini sağlayan kuruluş, ortak sağlık ve güvenlik birimi kuruluşudur. Firma, çıkartılan yasal düzenlemeye göre kurulmuş, bünyesinde, iş kollarına göre hizmet verebilecek iş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimleri bulundurarak hizmet veriyor.

Güvenilir Hizmetler

İş sağlığı ve güvenliği hizmetleri sunan bir firma olarak, deneyimli ekipleri ve sektörlere göre iş tecrübesi ile güvenilir hizmetler sunuyorlar. Genç, dinamik ve yenilikçi ekipleri ile iş güvenliğini en üst seviyede sağlamaya çalışarak, her iş kolunda meydana gelebilecek meslek hastalığı ya da iş kazası risklerini ortadan kaldırmaya çalışıyorlar.

Güvenli hizmet özellikleri şunlardır;

  • Uzman kadro
  • Müşteri odaklı yaklaşım
  • Güvenirlik
  • Kaliteli hizmet

Bu kriterlere göre hizmet vererek, sektörlerinde, öncü olmayı başarmış ve birçok firmaya, uzmanları ile hizmet veriyorlar.

Uzman Kadro

İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde, profesyonel ekipler oluşturarak, görev bilincine sahip ekiplerle hizmet veriyorlar. Uzman kadroları sayesinde, müşteri beklentilerini doğru belirliyor ve belirlenen hizmet standartlarına göre donanımlı ekipleri ile hizmet sunuyorlar. Bu, iş güvenliği tedbirlerinin en iyi şekilde alınmasını ve hizmet kalitesinin artmasını sağlıyor.

İş Güvenliği Sınıfları

İş güvenliği sınıfları, firmaların meslek alanları ve çalışma ortamlarına göre değişmektedir. Yasalarla belirlenen, iş güvenliği sınıfları, çok tehlikeli, tehlikeli ve az tehlikeli olarak üç gruptadır. Firma, her grupta hizmet verecek kadrolar oluşturarak, müşterilerine, her zaman hizmet vermeye çalışıyorlar. Tüm sınıflar için uzmanlarını eğitiyor, sertifikalı olarak hizmet vermelerini sağlıyor.

İş Sağlığı Hizmetleri

Tam donanımlı, OSGB firması olarak, sağlık ile ilgili olarak tüm hizmetleri vermeye çalışıyorlar. İş sağlığı hizmetleri arasında, mobil sağlık hizmetleri, iş yeri hekimliği, sağlık personeli hizmetleri bulunmaktadır. İş yeri hekimliği hizmetleri ile çalışanların muayene edilmesini, sağlık sorunlarının tespiti ve gerekli tedaviler için önlemler alınmasını sağlıyorlar. Verilen hizmetler ile meslek hastalıklarını tespit etmek ve gerekli tedavi yöntemlerinin belirlenmesini sağlamaya çalışıyorlar.

Google’da anahtar kelimelerimiz yardımıyla bizlere ulaşabilirsiniz.
Anahtar kelimeler: ortak sağlık, osgb, ortak giriş sağlık, ortak sağlık güvenlik birimi, sağlık ortak, ortak sağlık giriş, ortak sağlık birimi, ortak sağlık ve güvenlik birimi, osgb merkezi, ankara osgb firmaları, osgb firması